Niezależni dystrybutorzy FM Group - kosmetyki i perfumy FM

Szukaj produktu:

dystrybutora

Kawa Aurile od FM GROUP Promocje FM GROUP Nowości FM GROUP
Czytelnia
Aktualności Programy motywacyjne Pliki do pobrania Poradnik dystrybutora FM Galerie Foto/Video Ciekawostki i porady
Szybki kontakt z nami
   Telefon: 661 147 260   E-mail: biuro@onlyfm.eu
Ważne informacje
O nas Firma FM GROUP Polska O zapachach FM GROUP Koszty wysyłki i czas dostawy Regulamin zakupów FAQ - Najczęściej zadawane pytania Kontakt
Newsletter
Twój adres e-mail...
zapisz się wypisz się
Koszty wysyłki
 
Dystrybutorzy FM
Właścicielem portalu jest lider / dystrybutor FM GROUP - Marcin Styk. Portal nie jest oficjalną stroną firmy FM GROUP. Jeśli jesteś dystrybutorem FM GROUP i chciałbyś złożyć zamówienie prosimy o bezpośredni kontakt z obsługą FM GROUP Polska.

O nas

Nazywamy się Ewa i Marcin Styk. Mieszkamy w niewielkiej, acz urokliwiej miejscowości w Kotlinie Kłodzkiej, w najstarszym uzdrowisku w Polsce (prawa miejskie uzyskało w 1282), w Lądku-Zdroju. Nasza przygoda z marketingiem wielopoziomowym zaczęła się dość przypadkowo z firmami, które były już uznanymi markami na naszym rynku. Poszukując jednak swojego miejsca w tej branży w 2005 roku natrafiliśmy na Elę i Artura Hamerlińskich (obecnie Diamentowe Orchidee), którzy pokazali nam możliwości jakie otwiera przed nami firma FM GROUP Polska. Zapraszając do współpracy nowe osoby pięliśmy się po drabince Planu Marketingowego, aż wkońcu nasz trud i konsekwencja zostały nagrodzone i pod koniec 2007 roku zyskaliśmy tytuł Złotej Magnolii (21%). Był to bardzo absorbujący dla nas okres gdyż 5 lutego 2008 roku urodził się nasz jedyny (jak dotąd ;-)) syn, Maksymilian. Mimo ogromu nowych obowiązków, dalej konsekwentnie budowaliśmy naszą strukturę by pod koniec 2009 roku zasmakować po raz pierwszy poziomu Perłowej Orchideii.

Uwielbiamy podróżować oraz poznawać fascynujących ludzi oraz wykorzystywać nowinki techniczne. Chciałbyś lub chciałabyś podążać naszą ścieżką? Zostań dystrybutorem FM GROUP w naszej strukturze i zyskaj nasze wsparcie oraz wsparcie naszych przyjaciół i mentorów, Eli i Artura Hamerlińskich.

Cała rodzinka, Portorož (Słowenia) - 2011 r.
Ela i Artur Hamerlińscy, Piknik FM GROUP - 2012 r.
Ela i Artur Hamerlińscy, Piknik FM GROUP - 2012 rok

Historia portalu

Nasza strona została uruchomiona 24 czerwca 2004 roku w domenie kosmetyki.3it.pl. Strona została stworzona na potrzeby sklepu internetowego z perfumami i kosmetykami. W marcu 2005 roku podpisaliśmy umowę dystrybutorską z firmą FM GROUP Polska z siedzibą we Wrocławiu. Firma FM GROUP Polska zaoferowała wysokiej jakości perfumy zachowując bardzo przystępną cenę, dzięki czemu zyskała niezwykłe uznanie na naszym rynku, a w krótkim czasie również w innych krajach UE. Obecnie firma FM GROUP Polska z powodzeniem prowadzi ekspansję na rynkach 6 kontynentów.

Przez kolejne miesiące staraliśmy się rozbudowywać naszą stronę internetową, aby maksymalnie uprościć jej obsługę zachowując jednak przyzwoitą jej estetykę. Pod koniec 2005 roku podjęliśmy decyzję ukierunkowania się wyłącznie na prezentację i sprzedaż produktów firmy FM GROUP Polska oraz rozbudowę i koordynację sieci dystrybutorów w kraju i za granicą. Na początku 2006 roku uruchomiliśmy nowa stronę internetową pod domeną perfumy.xtp.pl oraz perfum-fm.eu z wyłączną ofertą kosmetyków i perfum FM GROUP - jej obsługą zajęła się moja żona.

Pod koniec Marca 2006 roku rozpoczęliśmy nowy projekt pod nazwą Baza Konsultantów FM, w której postanowiliśmy umieszczać dane teleadresowe konsultantów z Polski oraz innych krajów. Wszystko po to aby umożliwić potencjalnym klientom produktów FM GROUP dostęp do bezpośredniego kontaktu z konsultantem w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.
 
15 marca 2007 roku uruchomiliśmy portal dla dystrybutorów FM GROUP. Nasze wszystkie strony połączyliśmy w jeden funkcjonalny serwis prowadzony pod szyldem onlyfm.eu, zawierający funkcjonalność wcześniej uruchomionych stron.
Twój koszyk

...jest pusty

Pracuj z FM GROUP
Twoje konto
Adres E-mail:
Hasło:

Przypomnij moje hasło Zarejestruj się